Atgriešanas Politika | tirendo.lv

 

Atdošanas politika

 

Informācija par Jūsu anulēšanas tiesībām

Jums ir tiesības anulēt šo līgumu 14 dienu laikā, nenorādot uz iemesliem.

Nopirktajām precēm anulēšanas periods ir 14 dienas, kas sākas kopš brīža, ka Jūs vai kāda Jūsu minēta trešā persona, cita kā kurjers, saņem preci. Ja prece tiek pegādāta vairākos sūtījumos, anulēšanas periods sākas dienā, kad saņemts pēdējais sūtījums; tāpat, ja līgumā par piegādi ir noteiktas vairākas piegādes, periods sākas no pēdējās preces saņemšanas brīža;

Lai izmantotu savas tiesības anulēt, Jums mūs ir jāinformē (SC Delticom OE SRL, Str. Anca Popa 3 300318 Timisoara Romania, E-pasts: support@tirendo.lv) par Jūsu lēmumu anulēt šo līgumu, izsakoties skaidri (piem., vēstulē vai elektroniskā vēstulē). Jūs varat izmantot pievienoto You may use the enclosed standarta anulēšanas formulāru, bet tas nav obligāti.

Ir nozīmīgi, ka Jūs atsūtiet anulēšanas ziņojumu laicīgi, lai iekļautos laika ierobežojumos.

Anulēšanas sekas

Ja Jūs anulēsiet šo līgumu, mēs Jums atgriezīsim jebkurus maksājumus, ko mēs būsim saņēmuši, nekavējoties un velākais 14 dienu laikā no anulēšanas paziņojuma saņemšanas brīža, ieskaitot piegādes izmaksas (izņemot izmaksas, kas Jums radušās gadījumā, ja neesat izvēlējies standarta piegādi). Atlīdzināšanai mēs izmantosim to pašu maksājuma metodi, kuru Jūs izvēlējāties sākumā, ja vien netiek norunāts savādāk, Jums nekādā gadījumā nebūs papildus izmaksas šīs atlīdzināšanas dēļ.

Mēs savācam preci no Jums.

Mēs apmaksājam preces atgriešanas izmaksas.

Ja prece ir pasliktinājusies, Jums būs jākompensē tikai gadījumā, ja pasliktināšanās radusies nevajadzīgas apiešanās gadījumā, atskaitot stāvokļa, īpatnību un funkcionalitātes pārbaudīšanu.

Beigas informācijai par anulēšanas tiesībām.

 

Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK