Prese - Tirendo.lv | tirendo.lv

Par Tirendo

Tirendo GmbH ir Eiropas auto riepu un auto aksesuāru interneta veikals. Lai vienmēr piedāvātu vislabāko iespējamo servisu, Tirendo paļaujas uz dinamisku pieredzējušu nozares ekspertu, interneta profesionāļu un riepu speciālistu komandu. Mērķis ir nodrošināt klientam profesionalitāti, aizrautību un inovācijas kopā ar jaunu un ērtu iepirkšanās pieredzi, kā arī izcilām cenas un veiktspējas attiecībām. Mēs koncentrējamies uz kvalitāti, ātrumu un kompetentu klientu apkalpošanu.

Vēsture

2012. gada 21. marts iezīmēja pagrieziena punktu Tirendo vēsturē: šajā dienā uzņēmumu dibinātāja Felix Vögtle (mārketings, klientu attiecību vadība un cilvēkresursi) un Erik Heinelt (ražošana, biznesa inteliģence un IT).

Tas bija sabiedrības joprojām lielā mērā nepamanītais sākums detalizētām testēšanas un apstiprināšanas sērijām. No 2012. gada jūnija tika uzsākta plaša un strauja internacionalizācija, ar kuras palīdzību uzņēmums ir kļuvis par konkurētspējīgu un spēcīgu Eiropas spēlētāju. Kopš 2013. gada 17. septembra riepu speciālists Tirendo ir daļa no Delticom AG. Sadarbība un resursu koplietošana ļauj sasniegt visaugstāko sinerģijas efektu, un abi uzņēmumi var gūt labumu no otra pieredzes. Iegādes ietvaros valde 2013. gada septembrī saņēma jaunu locekli un atbalstu no Markusa Bihlera (finanses, investoru attiecības, internacionalizācija un organizāciju attīstība). Šajā laikā viņš strādāja par privātā kapitāla investoru EQT Partners Minhenē un Varšavā un Blackstone grupā Londonā. 2013. gada vasarā viņš bija ievērojami iesaistīts Deltikom AG un Tirendo apvienošanā. Fēlikss Vītls pēc studijām strādāja par rīkotājdirektoru Gimigames, mīklu spēļu platformā, kā arī Rocket vidē. Ēriks Heinelts aktīvi strādāja arī Rocket Internet GmbH pirms Tirendo un ir bijis Dienvidamerikas tirgus modes platformas Dafiti otrais rīkotājdirektors.

Zīmola vēstnieks

No 2012. līdz 2015. gadam Tirendo izveidoja partnerattiecības ar četrkārtējo Formula 1 pasaules čempionu Sebastianu Fetelu kā zīmola vēstnieku. Šoferis bija iespaidīgu un izklaidējošu reklāmu zvaigzne riepu profesionāļiem. Šīs reklāmas tiek pārraidītas vairākos TV kanālos Vācijā, Austrijā, Nīderlandē un Polijā.

Apbalvojumi

Tirendo prioritāte ir objektīvi padomi, orientācija uz klientu un caurspīdīgums. TÜV Saarland riepu speciālistam piešķīra augstāko vērtējumu "izcili" par cenas un kvalitātes attiecību tiešsaistes riepu tirdzniecības platformu segmentā. Turklāt Tirendo, kā ADAC priviliģēts partneris, saviem klientiem vienmēr piedāvā jaunākos ziņojumus un testu rezultātus.

Pircēju informācijas un viņu datu drošu apstrādi garantē Vācijas Patērētāju tiesību aizsardzības birojs, kas ir izveidojis Trusted Shops kvalitātes zīmi; šī sertifikācija apliecina jaunāko klientu aizsardzības līmeni un Tirendo.it kvalitātes līmeni. Turklāt SSL sertifikāts ir arī sinonīms datu drošības garantēšanai. Tāpēc patērētāji var droši meklēt, pārlūkot un iepirkties vietnē.

Jautājumi?

Ja jums joprojām ir jautājumi vai interesē papildu preses materiāli, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu press@tirendo.com.


Nevilcinieties ar mums sazināties, mēs ar prieku jums atbildēsim.

Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK