Klientu atbalsts (P–Pt: 7.00–22.00): +37166163136

Par Delticom OE

SC Delticom OE SRL ir automašīnu riepu un piederumu eiropiešu tiešsaistes veikals. Lai nepārtraukti nodrošinātu labāko iespējamo apkalpošanu, Delticom OE paļaujās uz dinamisku komandu, kas sastāv no pieredzējušiem industrijas ekspertiem, interneta profesionāļiem un riepu speciālistiem. Mērķis ir nodrošināt klientu ar profesionālismu, dedzību un inovāciju, ar jaunu un vieglu iepirkšanās pieredzi, kā arī izcilām cenas – veiktspējas proporcijām. Mūsu fokuss ir uz kvalitāti, ātrumu un apzinīgu klientu apkalpošanu.

Vēsture

2012. gada 21. martā notika pavērsiens Delticom OE vēsturē: šajā dienā ar dibinātājiem Fēliksu Vogtlu (Felix Vögtle) (Mārketings, klientu attiecību pārvalde un cilvēkresursi) un Ēriku Heineltu (Erik Heinelt) (ražošana, uzņēmumu vadība un IT) uzņēmums radās.

Šis bija sākums detalizētas testēšanas un validācijas sērijām – lielākās daļas publikas nepamanīts. No 2012. gada jūnija tika uzsākta plašā un raitā internacionalizācija, dēļ kuras kompānija ir kļuvusi par spēcīgu un konkurētspējīgu eiropejisku tirgus dalībnieci. Kopš 2013. gada 17. septembra riepu speciāliste Delticom OE ir daļa no Delticom AG (korporācijas). Sadarbība un dalīšanās ar resursiem padara iespējamu augstāko sinerģijas efektu un abi uzņēmumi var gūt labumu viens no otra ekspertīzes. Valde ieguva arī jaunu dalībnieku Markusu Bīleru (Markus Bihler) (Finances, investoru attiecības, internacionalizācijas un organizatoriskā attīstība) 2013. gada septembrī. Viņš strādāja kā privāts ieguldītājs pie EQT partneriem in Minhenē un Varšavā, kā arī priekš finanšu plānotāja Blackstone Group Londonā. 2013. gada vasarā viņš nozīmīgi iesaistījās Deltikom AG un Delticom OE apvienošanā. Fēlikss Vogtle pēc studijām strādāja kā rīkotājdirektors Gimigames, kas ir platforma pužļu spēlēm, kā arī raķešu vidē. Ēriks Heinelts arī bija aktīvs Rocket Internet GmbH vidē pirms Delticom OE, kā arī bijis nodarbināts kā otrs pārvaldes direktors Dafiti, modes platforma Dienvidamērikas tirgum.

Zīmola vēstnieks

Delticom OE no 2012. līdz 2015. gadam sadarbojās ar četrkārtīgo Formula 1 pasaules čempionu Sebastian Vettel, kurš bija zīmola vēstnesis, kā arī galvenais varonis iespaidīgajās un izklaidējošās riepu profesionāļu reklāmās. Tās tika raidītas vairākos TV kanālos Vācijā, Austrijā, Nīderlandē un Polijā.

Apbalvojumi

Priekš Delticom OE, orientēšanās uz klientu un pārskatamība ir galvenais. TÜV Saarland apbalvoja riepu speciālistu par cenas – veiktspējas proporcijām ar augsto vērtējumu “teicami” tiešsaistes riepu pārdošanas platformās. Novērtētie ADAC partneri piegādā Delticom OE pirmā svaiguma pēdējo testu ziņojumus un rezultātus klientiem.

Vācijas patērētāju darījumu biroja kvalitātes marķējums “Uzticami veikali”, kas apliecina augsta līmeņa klienta aizsargāšanu un Delticom OE kvalitātes līmeni, garantē drošu apiešanos ar pircēju informāciju un datiem. Pietam arī SSL sertifikāts sola datu drošību. Tas ir iemesls, kāpēc patērētajiem var pilnīgā drošībā meklēt un iepirkties mājaslapā.

Jautājumi?

Ja Jums būtu vēl kādi jautājumi vai Jums interesē vēl presses materiāli, lūdzu, sazinaties ar mums press@tirendo.com.


Mēs priecāsimies par sazināšanos.

x

Tirendo.lv izmanto sīkdatnes, nodrošinot Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Turpinot lietot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai.

OK Vairāk Informācijas

Tirendo.lv izmanto sīkdatnes, nodrošinot Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Turpinot lietot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai.

OK Vairāk Informācijas