General
Piezīme: Cenas norādītas par riepām bez diskiem. Atkarībā no riepas izmēriem, protektors var atšķirties.
General

General GRABBER GT 215/65 R16 102H XL

General

General GRABBER GT 215/65 R16 102H XL

General - ASV riepu ražotājs, kvalitatīvs ražojums, specializējas 4x4 (un SUV).

Riepu izmērs
215/65 R16 102H XL 
Pieejamība:
Diemžēl šīs riepas mums nav krājumos.
riepas:
vasaras riepasSo
ātrums:
H: Apstiprināts līdza 210 km/h
EAN:
4032344741789
Article Number:
R-288215
Riepu marķējums / efektivitātes klase:
DEX:
Ir jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums support​@tirendo.lv
Diemžēl šīs riepas mums nav krājumos.
Cena par vienību, Ieskaitot PVN
Bezmaksas piegāde*
piegādes laiks 2 - 7 dienas**
14 dienu atgriešanas politikai
Vairāk nekā 700 montāžas partneru

Pievienot preci, lai salīdzinātu

 • Apraksts
 • Riepu marķējums
 • Technical specifications

Grabber GT: Lieliskais dizains nav šīs riepas vienīgais pluss.

Riepa ātrai un jaudīgai apvidus automašīnai un bezceļu transportlīdzekļiem. Jaunizveidota īpaši jaudīga apvidus auto un bezceļu transportlīdzekļu riepa, Grabber GT ir ne tikai laba, lai to aplūkotu. Tā asimetriskais protektora dizains nodrošina izcilu vadāmību uz sausām un slapjām virsmām, un augsta līmeņa drošību, pateicoties lieliskam bremzēšanas sniegumam uz slapjām virsmām. Harmoniska jaunpienācēja protektora struktūra nodrošina augstu braukšanas komfortu, ievērojami samazinot ārējo rites troksni. Grabber GT ir jaunākās paaudzes šosejas riepa ātriem un jaudīgiem krosoveriem un apvidus automašīnām.

 • ASV radītais General Tire zīmols piedāvā plašu riepu klāstu visām automašīnām, gadalaikiem un braukšanas apstākļiem
 • Lieliska vadāmība gan uz sausa, gan slapja ceļa
 • Īpaši piemērota tādiem auto, kā Range Rover Evoque, BMW X5 un Porsche Cayenne
 • Iezīmes:Asimetrisks protektora dizains ar nosegtiem un masīviem plecu blokiem, tostarp 3D rievas
 • Efekts: Stīva un sabalansēta protektora struktūra
 • Ieguvumi: Izcila vadāmības veiktspēja uz sausiem un slapjiem ceļiem
 • Iezīmes: Slēgti plecu bloki un saskaņota protektora struktūra
 • Efekts: Barjera pret troksni, kas ir izveidota riepas centra zonā Vienmērīga nodiluma forma, pateicoties vienādai protektora stingrībai
 • Ieguvums: Augsts braukšanas komforts, pateicoties samazinātai trokšņa attīstībai visā riepas dzīves cikla laikā Iezīmes: Bloka malu un rievu lielais skaits
 • Efekts: Daudzas saķeres malas
 • Ieguvumi: Ļoti augsts drošības līmenis, pateicoties lieliskai bremzēšanas performancei uz mitras virsmas
 • Iezīmes: Monitoringa Tehnoloģija ieskaitot Vizuālo Izlīdzināšanas Indikatoru (VAI) un Riepu nomaiņas Monitoringu (RTM)
 • Efekts: Vizuālais Izlīdzināšanas Indikators (VAI) nodrošina riteņu izlīdzinājumu. Aptuveni pirmo 1000 km ietvaros, sinhronā Vizuālā Izlīdzināšanas Indikatora (VAI) izzušana norāda vienmērīgu riepas nodilumu. Asimetriska indikatora pazušanu liecina par nevienmērīgu riepas nodilumu. Riepu nomaiņas Monitorings (RTM) norāda riepu nomaiņas nepieciešamības laiku, riepas kalpošanas cikla beigās ”Riepu nomaiņas Monitoringa” (RTM) uzraksts nomainās uz 'Aizvietot riepu' un norāda uz riepas maiņu.
 • Ieguvumi: Vizuālās Izlīdzināšanas Indikators (VAI): uzlabots riepas dzīves ilgums. Riepu nomaiņas Monitorings (RTM): Uzlabota drošība.

ES Riepu Marķējums un Efektivitātes Klase

Riepu marķēšanas rīkojums nosaka informācijas prasības par degvielas efektivitāti, saķeri ar slapju ceļu un riepu radīto ārējo rites troksni. Ir arī norādītas produkta īpašības, kas attiecas uz braukšanu ziemā.

ES 1222/2009 regula, kas ir spēkā kopš 2012. gada 1. novembra, ir pārskatīta un no 2021. gada 1. maija tiks aizstāta ar regulu ES 2020/740; No šī brīža tiek piemērotas jaunas prasības. Mainītas degvielas efektivitātes, saķeres ar slapju ceļu un ārējā trokšņa vērtējuma klases un pielāgots ES marķējuma izkārtojums. Ražotāja preču informācijuvar lejupielādēt no ES datubāzes, izmantojot marķējumā integrētu QR kodu. Informācija par saķeri ar sniegu un saķeri ar ledu ir no jauna iekļauta arī riepām, kas atbilst šiem kritērijiem.

Noteikums neattiecas uz sekojošām riepām: - riepas, kas paredzētas lietošanai tikai transportlīdzekļiem, kas pirmo reizi reģistrēti pirms 1990. gada 1. oktobra; - atjaunotas riepas (līdz būs veikta ES VO 2020/740 attiecīga pagarināšana) - profesionālas bezceļu riepas - Sacīkšu riepas - Riepas ar papildinājumiem, lai uzlabotu saķeri, piemēram, riepas ar radzēm - T veida avārijas riepas - Riepas ar pieļaujamo ātrumu zem 80 km/h – Riepas, kas paredzētas diskiem ar nominālo diametru ≤ 254 mm vai ≥ 635 mm

Īsumā par kritērijiem un vērtēšanas klasēm

degvielas efektivitāte

Degvielas patēriņš ir atkarīgs no riepu rites pretestības, transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un vadītāja braukšanas stila. Izmērītā riepas rites pretestība (rites pretestības koeficients) ir sadalīta klasēs no A (augstākā efektivitāte) līdz E (zemākā efektivitāte).

Ja transportlīdzeklis ir pilnībā aprīkots ar A klases riepām, salīdzinājumā ar E klases riepām ir iespējams samazināt patēriņu līdz pat 7,5%*. Komerctransporta gadījumā tas var būt pat lielāks.
(Avots: Eiropas Komisijas ietekmes novērtējums
* ja mēra saskaņā ar testēšanas metodēm, kas noteiktas Regulā (ES) 2020/740)

Ņemiet vērā:
Degvielas patēriņš lielā mērā ir atkarīgs no jūsu braukšanas stila, un to var ievērojami samazināt, braucot videi draudzīgā veidā. Riepu spiediens regulāri jāpārbauda, ​​lai uzlabotu degvielas efektivitāti.

Saķere uz slapja ceļa seguma

Saķere uz slapja ceļa seguma tiek iedalīta klasēs A (īsākais bremzēšanas ceļš) - E (garākais bremzēšanas ceļš).

Ja automašīna ir aprīkota ar A klases riepām, salīdzinot ar E klases riepām, bremzēšanas ceļu var samazināt līdz 18 m, bremzējot no 80 km/h (uz ceļa seguma ar vidēju saķeri).*
*Avots: wdk Vācijas gumijas rūpniecības ekonomikas asociācija eV

Ņemiet vērā:
Satiksmes drošība lielā mērā ir atkarīga no jūsu pašu braukšanas stila. Vienmēr ir jāievērtē un jāievēro bremzēšanas ceļu garumu. Riepu spiediens regulāri jāpārbauda, ​​lai uzlabotu saķeri ar slapju ceļu.

Ārējais rites troksnis

Riepas radītais troksnis ietekmē transportlīdzekļa kopējo skaņas apjomu un ietekmē ne tikai jūsu braukšanas komfortu, bet arī apkārtējās vides trokšņa piesārņojumu. ES riepu marķējumā ārējais rites troksnis ir sadalīts 3 klasēs no A (zemākais rites troksnis) līdz C (augstākais rites troksnis), mērīts decibelos (dB) un salīdzināts ar Eiropas trokšņa emisijas robežvērtībām ārējiem rites trokšņiem riepām.

A
Piktogramma ar klasifikāciju "A" norāda, ka riepas ārējais rites troksnis ir vairāk nekā par 3 dB zem ES robežvērtības, kas bija spēkā līdz 2016. gadam.
B
"B" klasifikācija nozīmē, ka riepas ārējais rites troksnis ir līdz 3 dB zemāks vai vienāds ar ES robežvērtību, kas bija spēkā līdz 2016. gadam.
C
Klasifikācija "C" norāda, ka noteiktā robežvērtība ir pārsniegta.

Zīmols General
Modeļu piedāvājums GRABBER GT
Dimension 215/65 R16 102H XL
Platums 215
Tyre profile 65
Construction type R
Riepu izmērs 16
Slodzes indekss 102
Ātruma indekss (H)
With/Without Valve (TT/TL) Šai riepai nepieciešama kamera
M/C No
*Piegāde ir bez maksas, ja iegādājaties vismaz divas riepas.
**Vairāk kā 90% no mūsu pasūtījumiem tiek piegādāti klientiem norādītajā piegādes laikā.


Informatīvais izdevums

Ja Jūs mūsu jaunumu lapu vēlaties saņemt pa e-pastu, lūdzu piesakieties šeit.

Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK