Privātuma Politika | tirendo.lv

 

www.Tirendo.lv Privātuma Politika –daļa no SC Delticom OE SRL

SC Delticom OE SRL uzņēmums ir Vācijā reģistrēta sabiedrība. SC Delticom OE SRL ir reģistrēta Timisoara, reģistrācijas numurs J35/1428/2004. Reģistrēts kantoris atrodas Str. Anca Popa Nr. 3, 300318 Timisoara, Rumānija. Zemāk, SC Delticom OE SRL atsauces attiecas uz Uzņēmumu, Delticom OE, Mēs, Mums vai Mūsējā, un www.Tirendo.lv kā tīmekļa vietni. Šajā privātuma politikā mēs atsaucamies uz “Jūs” kā uz personu, kas sniedz personīgus datus mums, vai mājas lapā...

Ja Jums ir iebildumi vai ieteikumi sakarā ar mūsu privātuma politiku, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu support@tirendo.lv

Mēs apzināmies, ka Jūs ar piesardzīgi sniedzat Jūsu personīgus datus, mēs arī esam piesardzīgi. Tāpēc, mēs izmantojam Jūsu sniegto informāciju, lai varētu apstrādāt Jūsu pasūtījumu un nodrošināt, lai Jūsu pasūtījums tiktu veiksmīgi piegādāts.

1. Kas ir personīgā informācija?

Personīgā informācija ir jebkāda informācija, kas tieši vai netieši ir attiecināma uz personas datiem. Tā iekļauj sevī vārdus vai adreses. Informācija par personām, kuras nevar būt sasniegtas vai tas prasīs nesamērīgi neatlaidīgas rīcības, šeit nav iekļauti.

2.Ko mēs daram ar Jūsu ievādīto personīgo informāciju?

Jūs varat apciemot mūsu vietni un klikšķināt cik vien daudz ir iespējams mūsu mājas lapā, nedaloties ar savu personīgu informāciju. Citiem vārdiem sakot, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni Jūs paliksiet anonīms. Informācija, kuru Jūsu pārlūkprogramma atteiksies sniegt katru reizi, kad lapa tiks ielādēta, piemēram datums, laiks lapā, vai vārds, kas tiek glabāts Internetā bez personīgās saistības (Kamēr Jūs nebūsiet ielogojies lapā ar Jūsu personīgo lietotājvārdu un paroli).

Personas datu izpaušana ir brīvprātīga, piemēram kad Jūs veicat preču pasūtījumu, abonējiet jaunumu vēstules, vai līdzīgi tam. Šeit būs informācijas piemērs:

Vārds un Uzvārds
Adrese
E-pasts
Tālruņa numurs
Fakss
Dzimšanas datums
Maksājuma informācija – piem. kredītkartes dati

Mēs izmantojam informāciju, lai pārliecinātos, ka esam izpildījuši mūsu uzņemtās saistības pret Jums, piemēram pasūtījumu izpilde, jebkādas sūdzības un atbilžu sniegšana uz jautājumiem, kurus Jūs uzdevāt mūsu klientu atbalstam. Ja piegāde tika veikta pie viena no mūsu montāžas partneriem, mēs sniegsim Jūsu informāciju viņiem, lai tie varētu ar Jums sazināties un sarunāt pierakstu, vai arī paziņot Jums par radušos problēmu.

Runājot par informācijas izpaušanu trešajām personām (kurjerkompānijas, maksājumu pakalpojumu sniedzējs, utt.), mēs sniegsim tikai nepieciešamu informāciju, un mēs joprojām būsim atbildīgi par datu apstrādi. Jūsu tālruņa numurs tiks izmantots tikai jautājumu uzdošanai. Ja Jūs izvelaties parakstīties mūsu jaunumu vēstulēm, Jūsu e-pasta adrese tiks izmantota tikai līdz tam brīdim, kamēr Jūs nenolemsiet atteikties no šo e-pasta vēstuļu saņemšanas. Protams, Jūs varat atrakstīties no tiem jebkurā laikā.

Kad Jūs izveidojat Jūsu pirmo pasūtījumu, vai arī ko citu, pirmo reizi vietnē, kur jāveic reģistrācija, informācija kuru Jūs ievadīsiet būs uzglabāta klientu datu bāzē, lai mēs varētu Jums piedāvāt daudz ātrāku un pārliecinošāku iepirkšanos.

Par tādas informācijas izmantošanu, kas pieprasa piekrišanu no Jūsu puses, ja to prasa likumi, mēs lūgsim Jūsu piekrišanu. Jūs, protams, varat atsaukt savu piekrišanu vai nepiekrišanu vēlāk. Lietotāji, kuri vairs nevēlas saņemt mūsu jaunumu vēstules vai citas reklāmas vēstules pa e-pastu var atteikties no tām, uzspiežot uz linku “atteikties”, kas ir atrodams visās mūsu e-pastos.

3. Kredītinformācija

Dotajā brīdī mēs neizmantojam maksājumu opcijas caur kurām kredītu pārbaude būtu aktivizēta ar Delticom OE. Mēs pieņemam kredītkartes un piedāvājam Paypal kā trešās puses maksājumu pakalpojumu nodrošinatājs.

Jūs atradīsiet PayPal drošības politiku šeit: PayPal

4. Piekrišana

Ievadot informāciju vai lietojot www.Tirendo.lv, Jūs piekrītat tam, ka ļausiet mums izmantot informāciju, kā aprakstīts privātuma politikā.

5. Sīkdatnes un kā mēs tās izmantojam

Mūsu atsevišķa sīkdatņu politika ir atrodama šeit. Jums nav obligāti pieņemt sīkdatnes, apmeklējot Tirendo.lv. Tomēr, Jūs nevarēsiet izmantot iepirkumu grozu vai arī pasūtīt jebkuras preces no Tirendo.lv, ja Jūs neizmantosiet sīkdatnes. Tirendo.lv izmanto sīkdatnes, lai atcerētos Jūsu informāciju un varētu nodrošināt Jums vislabāko apkalpošanu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne, kuru Jūs apmeklējat, saglabā Jūsu datorā. Pastāv divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un, tā saucamās, pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir automātiski dzēšamas, kad lietotājs aizvēr pārlūkprogrammu, Tirendo.lv izmanto šīs sīkdatnes tāpēc, lai lietotājs varētu redzēt cik daudz preču viņam ir iepirkumu grozā, kā arī preču kopējo summu. Tā saucamās pastāvīgās datnes tiek uzglabātas ilgāk nekā pašreizējā sesija, mēs izmantojam sīkdatnes arī tāpēc, lai uzlabotu mūsu lietojamību.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

- Lai saskaitītu lietotājus un izvērtēt interneta plūsmu. Kad mēs saprotam kā tiek lietota vietne, mēs varam to uzlabot un sniegt lietotājiem labāku pieredzi.

- Lai saglabātu ierīci, ievietojiet to Jūsu sistēmā, lai Jūs varētu iepirkties mūsu vietnē.

- Analizēt informāciju, izmantojot Google Analytics (Skatiet zemāk tīmekļa vietnes analīzes rīki)

- Analizēt informāciju, izmantojot Webbtrekk (Skatiet zemāk tīmekļa vietnes analīzes rīki)

- Analizēt informāciju, izmantojot Google AdSense (Skatīt zemāk analizēšanas rīku Google AdSense)

Kas notiks, ja es atslēgšu sīkdatnes?

Ja Jūs atslēgsiet sīkdatnes, Jūs joprojām varēsiet apmeklēt mājas lapu, bet Jūs nevarēsiet pasūtīt preces, mūsu iepirkumu groza funkcijas nestrādā bez sīkdatnēm.

Kā Jūs varat izvairīties no sīkdatņu izmantošanas

Iegaumējiet: Ja Jūs atslēgsiet sīkdatnes, Jūs nevarēsiet veikt pasūtījumus Tirendo.lv.

Ja Jūs nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus, lai sīkdatnes automātiski netiktu saglabātas, vai arī lai saņemtu ziņojumus katru reizi, kad Jūsu vietne prasīs saglabāt sīkdatnes. Pārlūkprogramma arī var dzēst iepriekš saglabātas sīkdatnes. Apskatiet Jūsu pārlūkprogrammas palīdzības lapu, lai iegūtu detalizētu informāciju kā bloķēt un dzēst sīkdatnes Jūsu pārlūkprogrammā.

6.Tīmekļa Vietnes Analīzes Rīki

Google Analytics
Šī vietne izmanto Google Analytics, tīmekļa vietnes analīzes rīku no Google Inc. ("Google"). Google Analytics izmanto sīkdatnes (skatīt augstāk), teksta failus, kas tik saglabātas Jūsu datorā, un kas ļauj analizēt vietnes izmantošanu. Informācija, kas iegūta no sīkdatnēm, parasti būs pārsūtīta uz Google serveri, ASV, un glabāsies tur. Tā kā šajā vietnē ir aktivizēta IP anonimizācija, Jūsu IP adrese tiks saīsināta Eiropas Savienības dalībvalstu vai citu Līguma par Eiropas Ekonomikas zonu valstu ietvaros. Tikai izņēmuma gadījumos pilna IP adrese ir sūtama uz Google serveri ASV un tiek saīsināta tur. Google izmantos šo informāciju, lai novērtētu Jūsu tīmekļa vietnes lietošanu, apkopotu atskaites par darbībām tīmekļa vietnē un sniegtu citus vietnes un interneta aprūpes pakalpojumus mājas lapas īpašniekam. Google Analytics ietvaros Jūsu pārlūkprogrammas nosūtītā IP adrese, nav saistīta ar jebkuriem citiem datiem, esošiem Google rīcībā. Caur Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem, Jūs varat redzēt ka sīkdatnes netika saglabātas, ja Jums tas ir jādara un, ja mēs Jūs brīdināsim par to, ka šajā vietnē visas funkcijas tiks izmantotas. Turklāt, Jūs varat novērst sīkdatņu radītu datu par tīmekļa vietnes lietošanu (ieskaitot Jūsu IP adresi) nosūtīšanu uz Google un šo datu Google apstrādi, lejupielādējot spraudni, kuru Jūs varat atrast sekojošā saitē: Google

Webtrekk
Šīs vietnes dati tiks savākti un uzglabāti caur Webtrekk GmbH, Boxenhagener Str 76-78, 10245 Berlin (www.webtrekk.de). Šie dati tiek izmantoti, lai izveidotu lietotāju profilus izmantojot pseidonīmus. Šis lietotāja profils tiek izmantots, lai analizētu apmēklētāju uzvedību, un uzlabotu mūsu vietni, lai atbilstu prasībām. Tāpēc var būt izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vientne saglabā Jūsu datorā, ļaujot atpazīt lietotāju, kad tas atkal apmeklē lapu. Ar pseidonīmu izveidotajam lietotāja profilam jābūt norādītam atsevišķi, bez rakstiskā apstiprinājuma no personas uz kuru tas attiecas, kā arī lietotājs nevar tikt izvietots aiz pseidonīma. Datu vākšana un datu glabāšana, kas kalpo par pamatu tīmekļa vietnes analīzei var tikt bloķēta turpmākai vākšanai un glabāšanai, izmantojot šo saiti: Webtrekk

7. Google AdSense

Šī mājas lapa izmanto arī Google AdSense publicēšanas pakalpojumu no Google Inc. ("Google"). Google AdSense izmanto tā saucamās "Sīkdatnes" - teksta faili, kas glabājās Jūsu datorā un ļauj analizēt tīmekļa vietnes izmantošanu. Google AdSense izmanto arī tā saucamos Web bāksignālus (neredzamie/grafiskie attēli). Izmantojot Web bāksignālu informāciju, piemēram lietotāja datplūsmu šajā lapā, var tikt atpazīta noteiktā veida informācija. Informācija par šīs mājas lapas lietošanu (ieskaitot Jūsu IP adresi) tiek iegūta ar Sīkdatņu un Web Bāksignālu palīdzību, un reklāmu piegādes opcijas tiek nosūtīti uz Google serveri, uz ASV, un tur tiek saglabāti. Šī informācija ļauj Google dalīties ar saviem partneriem. Tomēr, Google neapvienos iegūto no Jums informāciju ar Jūsu IP adresi.

Jūs varat atteikties no sīkdatņu uzglabāšanas Jūsu datorā regulējot iestatījuma parametrus savā parlūkprogrammā. Iegaumējiet, ja Jūs mainīsiet šī iestatījuma parametrus, Jūs nevarēsiet izmantot visas funkcijas šajā vietnē. Piekļūstot šai tīmekļa vietnei un izmantojot to, Jūs piekrītat izmantot aprakstītās funkcijas, kā arī pieņemt un ievērot šos noteikumus.

8. Google +1 poga

Izmantojot Google vietnē +1 pogu, Jūs un citi lietotāji saņem personalizētu saturu no Google un mūsu partneriem. Google saglabā ne tikai Jūsu informāciju, kuru Jūs sniedzāt +1, bet arī informāciju, kura būs atrodama Jūsu apmeklētajās lapās ar +1 pogas izmantošanu. Jūsu +1 var uzradīties kopā ar Jūsu vārdu un profila bildēm Google tīklā, piemēram meklēšanas rezultātos, Jūsu Google profilā, vai arī citās saitēs, vai interneta reklāmā.

Google informācijas ieraksti par Jūsu +1 izmantošanu tiek veikti, lai uzlabotu Google pakalpojumu spektru priekš Jums un citiem lietotājiem. Lai izmantotu +1 pogu, Jums ir jāatvēr Google Profilu, kas iekļauj sevī izvēlētā profila nosaukumu. Tas nosaukums tiks izmantots visos Google pakalpojumos. Dažos gadījumos, šis nosaukums var aizvietot citu nosaukumu, kas tika izmantots citās Jūsu Google Profila lietojumprogrammās. Jūsu Google profila identitāte var tikt atklāta citiem lietotājiem, kuriem ir zināma Jūsu e-pasta adrese, vai cita personu identificējoša informācija.

Papildus iepriekš minētajiem izmantošanas veidiem, Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota saskaņā ar Google privātuma politiku. Google var izmantot lietotāja statistikas datus. Tas nozīmē, ka lietotāji un partneri – piemēram izdevēji, reklāmdevēji vai citas saites, drīkst izmantot informāciju.

9. Facebook Spraudņi

Šī vietne izmanto tā saucamos sociālos spraudņus ("spraudņi") no Facebook sociālā tīkla, kurus nodrošina Facebook. Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, ASV ("Facebook"). Šos spraudņus var atpazīt, ielogojoties Facebook, "Sociālie Spraudņi no Facebook" vai "Facebook Sociālie Spraudņi". Pārskatu par šiem sociāliem spraudņiem un kā tie izskatās, var atrast šeit: Facebook

Kad Jūs apmeklējat vienu no mūsu lapām, kas ir saistīta ar šiem spraudņiem, Jūsu parlūkprogramma izveido savienojumu ar Facebook serveri. Šo spraudņu saturs tiek nosūtīts taisni no Facebook uz Jūsu parlūkprogrammu, kas nosaka datu apmaiņas protokolu saitē. Integrējot šos Facebook spraudņus, Facebook saņem informāciju no mūsu vietnes lapām, kuras Jūs apmeklējāt, pat ja Jums nav Facebook profila, vai arī Jūs esat izlogojies no Facebook. Šī informācija (ieskaitot Jūsu IP adresi) tiks nosūtīta uz Facebook serveri, kurš atrodas ASV, un arī tur tiks saglabāta.

Ja Jūs esat ielogojies Facebook tīklā, Facebook var savienot Jūsu apmeklējumu ar lapu, izmantojot Jūsu Fasebook profilu. Ja Jūs izmantojiet spraudni, piemēram “Patīk” pogu (“Like”) vai arī rakstiet komentāru, informācija tiks nosūtīta pa taisno uz Facebook, un tur arī būs saglabāta. Informācija tika dalīta Facebook vietnē, un Jūsu Facebook draugi var to redzēt. Tad Facebook var izmantot šo informāciju, lai kontrolētu reklāmu, lai veiktu tirgus izpēti vai pielāgotu Facebook lapas. Papildus, Facebook izmanto, - intereses un attiecības, piemēram to, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu, - tas palīdz izvērtēt reklāmas iespējas, informēt citus Facebook lietotājus par to, ka Jūs apmeklējat mūsu majas lapu un nodot informāciju pārējiem dienestiem, kas ir attiecināmi uz Facebook tīmekļa vietni.

Ja Jūs nevēlaties, lai Facebook saglabātu informāciju no mūsu mājas lapas, lūdzu izlogojieties no Facebook, kamēr apmeklējat mūsu mājas lapu.

Lai iegūtu plašāku informāciju un apkopotu datus par turpmākajiem procesiem un datiem, kurus izmanto Facebook, par Jūsu tiesībām šajā jomā, un par iestatījumiem, lai aizsargātu sevi un savu privātumu, apmeklējiet Facebook.

10. Twitter Funkcijas

Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet iestatītas funkcijas no Twitter. Šīs funkcijas nodrošina Twitter Inc., 795 Folsom St., Suite 600, San Francisco, CA 94107, ASV. Izmantojot Twitter un “re-tweet” funkciju, Jūsu apmeklētās lapas un Jūsu twitter profils savienojās, un informācija tiek dalīta ar citiem lietotājiem.Tas arī pārsūta Jūsu informāciju uz Twitter.

Mēs vēlamies precizēt: mēs, kā šīs mājas lapas nodrošinātājs, nezinam kāda informācija tiek dalīta tviterī. Vairāk informācijas Jūs atradīsiet Tviterī, sadaļā privātuma politika: Twitter

Jūs varat mainīt Jūsu personīgo informāciju Tviterī, profila iestatījumos: Twitter.

11. Informācija, korekcija, bloķēšana un datu dzēšana

Ja Jūs uztrauc Jūsu informācijas glabāšana, Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par Jūsu personas datiem, ko mēs glabājam vai apstrādājam. Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu datu labošanu bezmaksas, ja tie ir nepilnīgi.

SC Delticom OE SRL
Str. Anca Popa 3
300318 Timisoara
Romania

Ēpasts: support@tirendo.lv

Rezidence: Timisoara
Reģistra nr.: J35/1428/2004
PVN numurs: LV90010284069

 

Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK