Continental
Piezīme: Cenas norādītas par riepām bez diskiem. Atkarībā no riepas izmēriem, protektors var atšķirties.
Continental

Continental ContiVanContact 200 225/65 R16C 112/110R 8PR

Continental

Continental ContiVanContact 200 225/65 R16C 112/110R 8PR

Continental - Vācu riepu ražotājs, kvalitatīvs produkts augstākajā cenu segmentā

Riepu izmērs
225/65 R16C 112/110R 8PR 
Pieejamība:
Diemžēl šīs riepas mums nav krājumos.
riepas:
vasaras riepasSo
ātrums:
R: Apstiprināts līdza 170 km/h
EAN:
4019238642223
Article Number:
R-253007
Riepu marķējums / efektivitātes klase:
DEX:
Biznesa atsauksmes:
Firmenauto
promobil.de
Ir jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums support​@tirendo.lv
Diemžēl šīs riepas mums nav krājumos.
Cena par vienību, Ieskaitot PVN
Bezmaksas piegāde*
piegādes laiks 2 - 7 dienas**
14 dienu atgriešanas politikai
Vairāk nekā 700 montāžas partneru

Pievienot preci, lai salīdzinātu

  • Apraksts
  • Riepu marķējums
  • Biznesa atsauksmes
  • Technical specifications

Bremzēšanas distances samazinājums. Ieguldījums drošībā - ContiVanContact ™ 200

ContiVanContact ™ 200 ir pārvadātāju (transportieru) speciālists, kas ir paredzēts izmantošanai Rietumu un Centrālajā Eiropā. Ar tās rievām protektora centrā un tās gropēm, tā nodrošina drošību, pat braucot un bremzējot uz lietus izmērcētiem ceļiem. Tās lielais bloka profils un izturīgais protektora centrs sniedz precīzu vadāmību pat ar iekrautu smagu kravu, riepa arī palīdz ietaupīt degvielu, pateicoties 15% rites pretestības samazinājumam (salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli). Uzreiz no ražošanas uzsākšanas, Continental ražos desmit izmērus, kas ir piemēroti diska diametriem no 15 līdz 16 collām un apstiprinātas ātrumiem līdz 210 km / h.

Uzsvars:

  • Drošs brauciens pateicoties īsākam bremzēšanas ceļam uz slapjiem ceļiem.
  • Droša vadāmība visās situācijās, pat ar lielām slodzēm, kravām.
  • Ievērojami samazināta rites pretestība zemākam degvielas patēriņam un lielākai efektivitātei.

Tehniskie dati:

Drošs brauciens pateicoties īsākām bremzēšanas distancēm uz slapjiem ceļiem. Jaunas ūdens novades rievas plecā un gropēs, protektora centrā rada stiklu tīrītāju efektu.Rezultāts: ievērojami uzlabojusies ūdens dispersija drošai bremzēšanai uz slapjiem ceļiem.

Droša vadāmība visās situācijās, pat ar lielām slodzēm. Pateicoties makro bloka protektora zīmējumam,ir uzlabots kontaktu ar ceļa, un protektora stabilizatori palielina protektora zīmējuma stabilitāti un stingrību.

Rezultāts: optimāla braukšanas performance.

Ievērojami samazināta rites pretestība zemākam degvielas patēriņam un lielākai efektivitātei. Pilnīgs silīcija savienojums ar speciāli pielāgotiem polimēriem noved pie samazināta enerģijas zuduma riepas deformācijas laikā, pateicoties ievērojamai polimēru ķēdes uz silīcija sasaiste.

Efekts: samazināta rites pretestība augstākai efektivitātei.

ES Riepu Marķējums un Efektivitātes Klase

Riepu marķēšanas rīkojums nosaka informācijas prasības par degvielas efektivitāti, saķeri ar slapju ceļu un riepu radīto ārējo rites troksni. Ir arī norādītas produkta īpašības, kas attiecas uz braukšanu ziemā.

ES 1222/2009 regula, kas ir spēkā kopš 2012. gada 1. novembra, ir pārskatīta un no 2021. gada 1. maija tiks aizstāta ar regulu ES 2020/740; No šī brīža tiek piemērotas jaunas prasības. Mainītas degvielas efektivitātes, saķeres ar slapju ceļu un ārējā trokšņa vērtējuma klases un pielāgots ES marķējuma izkārtojums. Ražotāja preču informācijuvar lejupielādēt no ES datubāzes, izmantojot marķējumā integrētu QR kodu. Informācija par saķeri ar sniegu un saķeri ar ledu ir no jauna iekļauta arī riepām, kas atbilst šiem kritērijiem.

Noteikums neattiecas uz sekojošām riepām: - riepas, kas paredzētas lietošanai tikai transportlīdzekļiem, kas pirmo reizi reģistrēti pirms 1990. gada 1. oktobra; - atjaunotas riepas (līdz būs veikta ES VO 2020/740 attiecīga pagarināšana) - profesionālas bezceļu riepas - Sacīkšu riepas - Riepas ar papildinājumiem, lai uzlabotu saķeri, piemēram, riepas ar radzēm - T veida avārijas riepas - Riepas ar pieļaujamo ātrumu zem 80 km/h – Riepas, kas paredzētas diskiem ar nominālo diametru ≤ 254 mm vai ≥ 635 mm

Īsumā par kritērijiem un vērtēšanas klasēm

degvielas efektivitāte

Degvielas patēriņš ir atkarīgs no riepu rites pretestības, transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un vadītāja braukšanas stila. Izmērītā riepas rites pretestība (rites pretestības koeficients) ir sadalīta klasēs no A (augstākā efektivitāte) līdz E (zemākā efektivitāte).

Ja transportlīdzeklis ir pilnībā aprīkots ar A klases riepām, salīdzinājumā ar E klases riepām ir iespējams samazināt patēriņu līdz pat 7,5%*. Komerctransporta gadījumā tas var būt pat lielāks.
(Avots: Eiropas Komisijas ietekmes novērtējums
* ja mēra saskaņā ar testēšanas metodēm, kas noteiktas Regulā (ES) 2020/740)

Ņemiet vērā:
Degvielas patēriņš lielā mērā ir atkarīgs no jūsu braukšanas stila, un to var ievērojami samazināt, braucot videi draudzīgā veidā. Riepu spiediens regulāri jāpārbauda, ​​lai uzlabotu degvielas efektivitāti.

Saķere uz slapja ceļa seguma

Saķere uz slapja ceļa seguma tiek iedalīta klasēs A (īsākais bremzēšanas ceļš) - E (garākais bremzēšanas ceļš).

Ja automašīna ir aprīkota ar A klases riepām, salīdzinot ar E klases riepām, bremzēšanas ceļu var samazināt līdz 18 m, bremzējot no 80 km/h (uz ceļa seguma ar vidēju saķeri).*
*Avots: wdk Vācijas gumijas rūpniecības ekonomikas asociācija eV

Ņemiet vērā:
Satiksmes drošība lielā mērā ir atkarīga no jūsu pašu braukšanas stila. Vienmēr ir jāievērtē un jāievēro bremzēšanas ceļu garumu. Riepu spiediens regulāri jāpārbauda, ​​lai uzlabotu saķeri ar slapju ceļu.

Ārējais rites troksnis

Riepas radītais troksnis ietekmē transportlīdzekļa kopējo skaņas apjomu un ietekmē ne tikai jūsu braukšanas komfortu, bet arī apkārtējās vides trokšņa piesārņojumu. ES riepu marķējumā ārējais rites troksnis ir sadalīts 3 klasēs no A (zemākais rites troksnis) līdz C (augstākais rites troksnis), mērīts decibelos (dB) un salīdzināts ar Eiropas trokšņa emisijas robežvērtībām ārējiem rites trokšņiem riepām.

A
Piktogramma ar klasifikāciju "A" norāda, ka riepas ārējais rites troksnis ir vairāk nekā par 3 dB zem ES robežvērtības, kas bija spēkā līdz 2016. gadam.
B
"B" klasifikācija nozīmē, ka riepas ārējais rites troksnis ir līdz 3 dB zemāks vai vienāds ar ES robežvērtību, kas bija spēkā līdz 2016. gadam.
C
Klasifikācija "C" norāda, ka noteiktā robežvērtība ir pārsniegta.

Biznesa atsauksmes
profīls:ContiVanContact 200
Pārskata datums Testa mehānisms Izmēri Atsauksmes teksts Atsauksmes novērtējums zīmogs
08/2019 Firmenauto 225/65 R16C 112/110R 8PR Highly recommended
04/2019 promobil.de 225/65 R16C 112/110R 8PR Highly recommended
Zīmols Continental
Modeļu piedāvājums ContiVanContact 200
Dimension 225/65 R16C 112/110R 8PR
Platums 225
Tyre profile 65
Construction type R
Riepu izmērs 16
Slodzes indekss 112/110
Ātruma indekss (R)
With/Without Valve (TT/TL) Šai riepai nepieciešama kamera
M/C No
*Piegāde ir bez maksas, ja iegādājaties vismaz divas riepas.
**Vairāk kā 90% no mūsu pasūtījumiem tiek piegādāti klientiem norādītajā piegādes laikā.


Informatīvais izdevums

Ja Jūs mūsu jaunumu lapu vēlaties saņemt pa e-pastu, lūdzu piesakieties šeit.

Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK