Continental
Lūdzu, iegaumējiet: Riepas tiks piegādātas bez diskiem
(Ja attēlā ir redzams disks, tad tas ir tikai simbolisks.)
Continental

Continental ContiVanContact 100 215/65 R16C 106/104T 6PR

Continental

Continental ContiVanContact 100 215/65 R16C 106/104T 6PR

Continental - Vācu riepu ražotājs, kvalitatīvs produkts augstākajā cenu segmentā

Riepu izmērs
215/65 R16C 106/104T 6PR 
Pieejamība:
Noliktavā
riepas:
vasaras riepasSo
ātrums:
T: Apstiprināts līdza 190 km/h
EAN:
4019238660241
Article Number:
R-293318
Riepu marķējums / efektivitātes klase:
DEX:
EU
European Production
Ir jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums support​@tirendo.lv
cenrāža cena*   164,00 €
134,30 €
Cena par vienību, Ieskaitot PVN
Bezmaksas piegāde**
piegādes laiks 7 - 10 dienas***
14 dienu atgriešanas politikai
Vairāk nekā 700 montāžas partneru

Pievienot preci, lai salīdzinātu

  • Apraksts
  • Riepu marķējums
  • Technical specifications

Drošība un vēl lielāka efektivitāte. Efektivitāte un drošība ikdienas lietošanai.

Mikroautobusiem un komerctransportam. Efektivitāte un drošība ikdienas lietošanai. Vācijā izstrādāta Continental premium segmenta riepa, kas nodrošina optimālu bremzēšanas veiktspēju un drošību. Augsta līmeņa efektivitāte, pateicoties paaugstinātai nodilumizturībai. Vadošie autoražotāji uzticas ContiVanContact™ 100 riepām, iekļaujot tās oriģinālaprīkojumā tādiem modeļiem, kā Fiat Ducato, Iveco Daily un Mercedes-Benz Sprinter.

Jaunās ContiVanContact ™ 100:

  • Augsts efektivitātes līmenis, pateicoties augstākam nobraukumam
  • Uzlabota izturība uz visiem ceļiem, un līdz ar to ilgāks kalpošanas laiks
  • Augsta drošība smagām kravām

Tehniskie parametri:

Augsts efektivitātes līmenis, pateicoties augstākam nobraukumam. Daļējs izmantotais silīcija savienojums ir īpaši izturīgs, ilgstošs. Plakana riepas kontūra nodrošina lielāku kontakta laukumu ar zemi, kas rada lielāku nodiluma apjomu. Tas rada lielāku efektivitāti, pateicoties riepas lielāka nobraukuma spējai.

Uzlabota izturība uz visiem ceļiem, un ilgāks kalpošanas laiks. Izturīgs protektora zīmējuma dizains un akmens ežektori gropju apakšā novērš akmeņu iestrēgšanu rievās. Riepa tādējādi ir labāk aizsargāta pret plīsumiem un citiem bojājumiem. Robusta 3D riba uz sānu sienas aizsargā pret līknes berzi un palielina riepas izturību.

Augsta drošība rezerves smagām kravām. Riepu raksturo spēcīga karkasa konstrukcija un pastiprinātas sānu malas. Tādējādi, piedāvā īpaši augstas slodzes nestspēju ar augsta līmeņa braukšanas stabilitāti.

ES Riepu Marķējums un Efektivitātes Klase

ES Riepu Marķējums un Efektivitātes Klase

Eiropas Parlamenta un Padomes regula (EK) 1222/2009 (2009. gada 25. novembris).Par riepu maríçðanu attiecîbâ uz degvielas patçriòa efektivitâti un citiem bûtiskiem parametriem, nosaka, ka regula piemçrojama sâkot no 2012. gada 1. jûlija, un pasaþieru, kâ arî komerctransporta standarta ES Riepu Maríçjumam jânorâda ðâdi lielumi: degvielas patçriòa efektivitâte klasificçta no A lîdz G, saíere slapjâ laikâ klasificçta no A lîdz G, un trokðòu emisija decibelos.

Kategorijas, kuras nav iekïautas ðajâ regulâ, un uz kurâm tâ neattiecas: atjaunotas riepas, profesionâlâs off-road riepas, sacîkðu/sporta auto riepas, kâ arî speciâlâ dizaina riepas, kas radîtas vilkmes uzlaboðanai, piemçram riepas ar radzçm, T veida aizvietotâj riepas, riepas, kas paredzçtas automaðînâm, kas raþotas pirms1990. gada, riepas ar maksimâlo pieïaujamo braukðanas âtrumu 80km/h, riepas, kuras piemçrotas diskiem ar diametru mazâku vai vienâdu ar 254 mm vai lielâku/vienâdu ar 635 mm.

Ðî maríçjuma mçríis no vienas puses ir veicinât ekonomiju un ekoloìisko efektivitâti satiksmç, kâ arî, lai palielinâtu droðîbu uz ceïiem, un no otras puses, maríçjums palîdzçs pircçjiem izvçlçties atbilstoðâkâs riepas, nodroðinot produktu pârskatâmîbu.Neskatoties uz to, etiíete tiek kritizçta, jo tajâ iekïautâ informâcija ir pârâk ierobeþota. Speciâlisti norâda, ka riepâm ir daudz vairâk svarîgu un ietekmçjoðu ceïu satiksmes droðîbu îpaðîbu, piemçram, bet ne tikai, akvaplançðanas îpaðîbas, braukðanas stabilitâte, riepas dzîves cikls, uzvedîba uz slapja un sausa ceïa, kas atðíiras no saíeres ar slapju visrmu, îpaðîbas braucot pa sniegu.
Riepu raþotâji norâda, ka testu rezultâtiem no daþâdu institûciju un industriju þurnâliem bûtu jâsniedz bûtiska informâcija gala patçrçtâjiem, jo tajos tiek apkopota informâcija un novçrtçjums plaða klâsta îpaðîbâm, un ðî informâcija bûtu jâòem vçrâ.

Zīmols Continental
Modeļu piedāvājums ContiVanContact 100
Dimension 215/65 R16C 106/104T 6PR
Platums 215
Tyre profile 65
Construction type R
Riepu izmērs 16
Slodzes indekss 106/104
Ātruma indekss (T)
With/Without Valve (TT/TL) Šai riepai nepieciešama kamera
M/C No

*Cenrāža cenas, ja tādas uzrādītas, ir neto aprēķina bāze, kas domāta pārdošanas cenas noteikšanai starp ražotāju un tirgotāju. Tā nekādā gadījumā neattiecas uz realizācijas cenu, kas jāmaksā.

**Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus
***Vairāk kā 90% no mūsu pasūtījumiem tiek piegādāti klientiem norādītajā piegādes laikā.
Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
^