Klientu atbalsts (P–Pt: 7.00–22.00):
37166163136
Lūdzu, iegaumējiet: Riepas tiks piegādātas bez diskiem
(Ja attēlā ir redzams disks, tad tas ir tikai simbolisks.)

BF Goodrich g-Force Winter 2
195/65 R15 91T

Riepu izmērs
195/65 R15 91T  Mainīt 
Pieejamība
Noliktavā
riepas
ziemas riepas Wi
M + S apzīmējums
ar sniegpārslas simbolu
ātrums
T: Apstiprināts līdza 190 km/h
EAN
3528701350295
Article Number
R-331117
Riepu marķējums / efektivitātes klase
E B 69 dB
Frequently bought together:
 • Total Price:
  197,70
  1 x BF Goodrich g-Force Winter 2 195/65 R15 91T =
  43,40 €
  1 x DeltiGrip DeltiGrip - 195 =
  24,10 €
43,40 €
Cena par vienību, Ieskaitot PVN
Bezmaksas piegāde*
piegādes laiks 7 - 10 dienas**
14 dienu atgriešanas politikai
Vairāk nekā 700 montāžas partneru
 • ES Riepu Marķējums
Eiropas riepu marķējums

Ievads
Kopš 2012. gada 1. novembra visām riepām, kas ražotas pēc 2012. gada 1. jūlija, ir jābūt ar Eiropas riepu marķējumu.

Priekšrocības
Eiropas savienība ir attīstījusi jauno likumu, lai veicinātu ekonomisko un ekoloģisko efektivitāti un nodrošinātu drošību uz ceļiem.

Pretargumenti Riepu marķējums var nodrošināt pārskatu un sniegt klientam zināmu skaidrību, bet tas attiecas tikai uz trīs kritērijiem. Daudzpusīgākam novērtējumam ir būtiskas vairākas veiktspējas īpatnības. It īpaši meklējot piemērotas ziemas riepas, rezultāti no dažādām testēšanas iestādēm kā ADAC ir ļoti nozīmīgi.

Mēs vēlamies norādīt, ka ražotājs marķē riepas un nodrošina mūs ar informāciju. Ja jūs neatrodat novērtējumu, tad vai nu ražotājs mūs par to neinformēja, vai arī riepu ražoja pirms 2012. gada jūlija. Pirms šī datuma nebija prasības marķēt riepas, tā, ka dažos gadījumos ir iespējams iegādāties riepas bez riepu marķējuma.

Simboli
Riepas tiek klasificētas vadoties pēc trīs veiktspējas pazīmēm:
• Degvielas patēriņa efektivitāte (burti A līdz G)
• Veiktspēja uz slapja seguma (burti A līdz G)
• Ārējās rites troksnis

Rīkojieties
Visbeidzot, arī vadītājs ietekmē degvielas patēriņu. Uzmanīgi paātrinot braukšanas ātrumu, ilgtermiņā samazinās degvielas patēriņš, kā arī tas ir videi draudzīgāk.

Regulāri pārbaudot gaisa spiedienu riepās, uzlabojās ripes pretestība, samazinās eneriģijas zudums un tiek veicināta optimāla saķere slapjos laikapstākļos. Lai samazinātu negadījumu risku, un nodrošinātu savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, vienmēr ieturiet saprātīgu distanci.

Vairāk informācija: http://ec.europa.eu/energy/efficiency/tyres/labelling_en.htm

Izvēlieties no mūsu plašā piedāvājuma tiešsaistē vai pavaicājiet mūsu padomu. Mūsu eksperti labprāt jums palīdzēs izvēlēties piemērotas riepas no mūsu plašā produktu klāsta.

Degvielas patēriņa efektivitāte

Degvielas patēriņa efektivitāte tiek klasificēta septiņās kategorijās, no A (augstākais novērtējums) līdz G (zemākais novērtējums). A klases riepas patērē 0.1 litrus mazāk degvielas uz 100 km, nekā B klases riepas. Nozīmīgs faktors degvielas patēriņa efektivitātei ir rites pretestība.

Rites pretesība
Rites pretesība ir enerģija, kas tiek patērēta berzes rezultātā, tā tātad veidojas riepai ripojot. Rites pretestība ir atkarīga ne tikai no ģeometrijas, bet arī no materiāla īpašībām.

Caurmērs Caurmēra vērtējums ir C-E klases. D netiek lietota.

Saķere uz slapja seguma

Tā ir norāde, cik efektīgi var nobremzēt uz slapja ceļu seguma. Saķere ir nozīmīgs faktors it īpaši vasaras riepām. A klases riepām ir augstākās drošības pakāpe un īsākais bremzēšanas ceļa garums. F klasē ir riepas ar zemu drošību un garāko bremzēšanas ceļa garumu.

Saķeri uz slapjiem segumiem pārbauda braucot uz slapja ceļa ar ātrumu ap 80 km/h. Klasificētās riepas atšķiras viena no nākamās ar 3 - 5 pēdām. Piem., atšķirība bremzēšanas ceļa garumā starp A un F klasēm ir līdz 18 metriem.

Caurmērs Caurmēra vērtējums ir B-E. C un G klases netiek lietotas.

Ārējās rites troksnis

Ārējās rites trokšņa vērtību norāda decibeļos un 3 pakāpju skaņas viļņos, lai skaidrotu, vai riepas troksnis turas iesakāmajā līmenī. Ārējās rites trokšņa vērtējums neattiecas uz troksni, kas ir dzirdams, atrodoties iekšpusē automašīnai.

Nepārtaukts trokšņu līmenis virs 80 decibeļiem var radīt veselības problēmas.

Simbols
Trīs skaņas viļņi simbolizē sliktāko vērtējumu. Tāds ir riepām, kas pārsniedz maksimālo pieļaujamo trokšņu līmeni. Divi skaņas viļņi ir riepām, kuras atbilst pieņemamam trokšņu līmenim. Riepas ar vienu skaņas vilni ir par vismaz trim decibeļiem klusākas nekā riepas ar diviem skaņu vļņiem.

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus
**Vairāk kā 90% no mūsu pasūtījumiem tiek piegādāti klientiem norādītajā piegādes laikā.
Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK