BF Goodrich
Piezīme: Cenas norādītas par riepām bez diskiem. Atkarībā no riepas izmēriem, protektors var atšķirties.
BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 LT255/70 R18 117/114S 8PR

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 LT255/70 R18 117/114S 8PR

BF Goodrich - Kvalitatīvas riepas no Michelin meitas uzņēmuma.

Sezona:
A/T Reifen
Riepu izmērs
LT255/70 R18 117/114S 8PR 
Pieejamība:
Diemžēl šīs riepas mums nav krājumos.
riepas:
vissezonas riepasGAN
M + S apzīmējums
ar sniegpārslas simbolu
ātrums:
S: Apstiprināts līdza 180 km/h
EAN:
3528708733541
Article Number:
R-355345
Riepu marķējums / efektivitātes klase:
DEX:
Ir jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums support​@tirendo.lv
Diemžēl šīs riepas mums nav krājumos.
Cena par vienību, Ieskaitot PVN
Bezmaksas piegāde*
piegādes laiks 2 - 7 dienas**
14 dienu atgriešanas politikai
Vairāk nekā 700 montāžas partneru

Pievienot preci, lai salīdzinātu

  • Apraksts
  • Riepu marķējums
  • Technical specifications

BFGoodrich visu laiku spēcīgākā visurgājēju riepa

Priekšrocības

20% spēcīgākas sānu malas: ar race-proven CoreGard™ tehnoloģiju, lai pārvarētu grūtākos ceļu šķeršļus ar pārliecību.(1)

CoreGard tehnoloģija:Izturīgāka sānu malu gumija: izturīga pret plaisām un nobrāzumiem, atvasināta no BFGoodrich rallijos pierādītās Baja T/A®KR2 riepas. Biezāka, paplašināta pleca gumija: Palielināts gumijas biezums, kas sniedzās pāri uz sānu malām, lai vairāk aizsargātu ievainojamo sānu malas zonu. Advansēts novirzes dizains: datora paredzētu priekšmetu novirzīšana, lai tie nebojātu sānu malas.

Garāks protektora mūžš gan uz ceļa, gan blakus ceļam: lai pagarinātu Jūsu avantūru.(2)

Īpaša recepte protektora gumijai: optimāls maisījums, lai samazinātu bojājumu risku, labākai izturībai uz grants ceļiem. Advansēta riepas nospieduma forma: veicina vienmērīgāk sadalītu spiedienu, ilgākai un vienmērīgākai dilšanai. Centralizējošs protektora dizains: nodrošina palielinātu protektora bloku stabilitāti, ilgtermiņā vienmērīgākam nodilumam. Akmeņu ežektori: attur akmeņus no iesprūšanas un nodrošina protektora tīrību, lai akmeņi neieurbtos gumijā.

Agresīva visurgājēju vilce: Pārspēj RMA lielas sniega vilces prasības.(3) Lai Jūs pārliecinoši sasniegtu savu mērķi.

Cērtoši sānu balsti: Izvirzīti sānu malu gumijas bloki, kas nodrošina lielāku vilci dubļos, sniegā un grantī, it īpaši, braucot ar pazeminātu gaisa spiedinu riepās. Pret dubļu bloki: Pacelti bloki riepas plecu daļā veicina blīvu dubļu piku atstumšanu, uzlabotai vilcei, braucot pa dubļainu un mīkstu zemi. Izrobota pleca dizains: Sadalīti pleca bloki, kas nodrošina leilāku vadāmību mīkstā zemā un dziļā sniegā. Slēgtas 3-D lameles: 3-D aktīvu lameļu tehnoloģija, kas nodrošina vairāk asas malas ievērojami palielinātai saķerei sniegā. 3 kalnu virsotņu sniegpārsla: Pārspēj Gumijas ražotņu asociācijas (RMA) liela sniega vilces prasības.

(1) Uzlabojumi ir atkarīgi no riepas izmēra. 20% uzlabojumi ir balstīti uz iekšējo sānu malu plīsumu pārbaudes rezultātiem, kas iegūti no simulētas sānu malu agresijas testēšanas mašīnas (patents iesniegts US20120245859A1) iepretīm BFGoodrich® All-Terrain T/A KO riepai, ar izmēru LT265/70R17. Patiesie braukšanas rezultāti var variēt.

(2) Uz ceļa: Pamatojoties uz iekšējiem nodiluma testiem iepretīm BFGoodrich® All-Terrain T/A KO riepu ar izmēru LT 265/70R17 Apvidus jeb Off-Road: Pamatojoties uz trešās partijas pasūtītu grants izturības testu iepretīm BFGoodrich® All-Terrain T/A KO riepu ar izmēru LT 265/70R17.

(3) Sniegs: Pamatojoties uz trešās partijas sniega vilces testiem iepretīm BFGoodrich® All-Terrain T/A KO riepu ar izmēru LT 265/70R17, izmantojot ASTM F1805 testu. Vilce dubļos: Pamatojoties uz iekšējiem, subjektīviem dubļu testiem iepretīm BFGoodrich® All-Terrain T/A KO riepai ar izmēru LT 265/70R17.

ES Riepu Marķējums un Efektivitātes Klase

Riepu marķēšanas rīkojums nosaka informācijas prasības par degvielas efektivitāti, saķeri ar slapju ceļu un riepu radīto ārējo rites troksni. Ir arī norādītas produkta īpašības, kas attiecas uz braukšanu ziemā.

ES 1222/2009 regula, kas ir spēkā kopš 2012. gada 1. novembra, ir pārskatīta un no 2021. gada 1. maija tiks aizstāta ar regulu ES 2020/740; No šī brīža tiek piemērotas jaunas prasības. Mainītas degvielas efektivitātes, saķeres ar slapju ceļu un ārējā trokšņa vērtējuma klases un pielāgots ES marķējuma izkārtojums. Ražotāja preču informācijuvar lejupielādēt no ES datubāzes, izmantojot marķējumā integrētu QR kodu. Informācija par saķeri ar sniegu un saķeri ar ledu ir no jauna iekļauta arī riepām, kas atbilst šiem kritērijiem.

Noteikums neattiecas uz sekojošām riepām: - riepas, kas paredzētas lietošanai tikai transportlīdzekļiem, kas pirmo reizi reģistrēti pirms 1990. gada 1. oktobra; - atjaunotas riepas (līdz būs veikta ES VO 2020/740 attiecīga pagarināšana) - profesionālas bezceļu riepas - Sacīkšu riepas - Riepas ar papildinājumiem, lai uzlabotu saķeri, piemēram, riepas ar radzēm - T veida avārijas riepas - Riepas ar pieļaujamo ātrumu zem 80 km/h – Riepas, kas paredzētas diskiem ar nominālo diametru ≤ 254 mm vai ≥ 635 mm

Īsumā par kritērijiem un vērtēšanas klasēm

degvielas efektivitāte

Degvielas patēriņš ir atkarīgs no riepu rites pretestības, transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un vadītāja braukšanas stila. Izmērītā riepas rites pretestība (rites pretestības koeficients) ir sadalīta klasēs no A (augstākā efektivitāte) līdz E (zemākā efektivitāte).

Ja transportlīdzeklis ir pilnībā aprīkots ar A klases riepām, salīdzinājumā ar E klases riepām ir iespējams samazināt patēriņu līdz pat 7,5%*. Komerctransporta gadījumā tas var būt pat lielāks.
(Avots: Eiropas Komisijas ietekmes novērtējums
* ja mēra saskaņā ar testēšanas metodēm, kas noteiktas Regulā (ES) 2020/740)

Ņemiet vērā:
Degvielas patēriņš lielā mērā ir atkarīgs no jūsu braukšanas stila, un to var ievērojami samazināt, braucot videi draudzīgā veidā. Riepu spiediens regulāri jāpārbauda, ​​lai uzlabotu degvielas efektivitāti.

Saķere uz slapja ceļa seguma

Saķere uz slapja ceļa seguma tiek iedalīta klasēs A (īsākais bremzēšanas ceļš) - E (garākais bremzēšanas ceļš).

Ja automašīna ir aprīkota ar A klases riepām, salīdzinot ar E klases riepām, bremzēšanas ceļu var samazināt līdz 18 m, bremzējot no 80 km/h (uz ceļa seguma ar vidēju saķeri).*
*Avots: wdk Vācijas gumijas rūpniecības ekonomikas asociācija eV

Ņemiet vērā:
Satiksmes drošība lielā mērā ir atkarīga no jūsu pašu braukšanas stila. Vienmēr ir jāievērtē un jāievēro bremzēšanas ceļu garumu. Riepu spiediens regulāri jāpārbauda, ​​lai uzlabotu saķeri ar slapju ceļu.

Ārējais rites troksnis

Riepas radītais troksnis ietekmē transportlīdzekļa kopējo skaņas apjomu un ietekmē ne tikai jūsu braukšanas komfortu, bet arī apkārtējās vides trokšņa piesārņojumu. ES riepu marķējumā ārējais rites troksnis ir sadalīts 3 klasēs no A (zemākais rites troksnis) līdz C (augstākais rites troksnis), mērīts decibelos (dB) un salīdzināts ar Eiropas trokšņa emisijas robežvērtībām ārējiem rites trokšņiem riepām.

A
Piktogramma ar klasifikāciju "A" norāda, ka riepas ārējais rites troksnis ir vairāk nekā par 3 dB zem ES robežvērtības, kas bija spēkā līdz 2016. gadam.
B
"B" klasifikācija nozīmē, ka riepas ārējais rites troksnis ir līdz 3 dB zemāks vai vienāds ar ES robežvērtību, kas bija spēkā līdz 2016. gadam.
C
Klasifikācija "C" norāda, ka noteiktā robežvērtība ir pārsniegta.

Zīmols BF Goodrich
Sezona A/T Reifen
Modeļu piedāvājums All-Terrain T/A KO2
Dimension LT255/70 R18 117/114S 8PR
Platums 255
Tyre profile 70
Construction type R
Riepu izmērs 18
Slodzes indekss 117/114
Ātruma indekss (S)
With/Without Valve (TT/TL) Šai riepai nepieciešama kamera
M/C No
*Piegāde ir bez maksas, ja iegādājaties vismaz divas riepas.
**Vairāk kā 90% no mūsu pasūtījumiem tiek piegādāti klientiem norādītajā piegādes laikā.


Informatīvais izdevums

Ja Jūs mūsu jaunumu lapu vēlaties saņemt pa e-pastu, lūdzu piesakieties šeit.

Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK